Dnes je 21.07.2024, svátek má Vítězslav

Kontakty na oddělení Poskytované elektro práce firmou TECHNOLINE s.r.o.
   Oddělení elektro (NE ESHOP) 
  +420 608 345 365  
   Oddělení strojní (NE ESHOP) 
  +420 777 123 723  
   Obchodní oddělení  
  +420 777 896 052  
Zanechte nám vzkaz
Váš e-mail
Váš vzkaz
ochrana

Projekt "Fotovoltaický systém Spořická 629, 431 01 Spořice"


Výroba rozvaděčů
Své zkušenosti z výroby strojů a jejich řízení, využíváme při vyrobě průmyslových elektrorozvaděčů. Elektrorozvaděče vyrábíme buď podle dodané dokumentace zákazníkem nebo podle dokumentace, kterou zhotovíme dle požadavků zákazníka. Elektrozařízení montujeme do oceloplechových skříní, které nakupujeme od renomovaných firem.
   

  Montáž elektroinstalace v průmyslových halách
Montujeme kabelové trasy, natahujeme kabely a provádíme zapojování technologických celků. Montujeme a zapojujeme průmyslové osvětlení v halách a kancelářích, včetně ovládání a regulace osvětlení. Dodáváme napájecí rozvaděče  pro decentralizované napájení technologií.  

Kompenzačních rozvaděče a vyhodnocování spotřeby
Na základě analýzy elektrického odběru provádíme návrh a instalaci kompenzačních prvků přímo v technologiích a následně i instalaci kompenzačních rozvaděčů tak, aby byl odběrový účiník mezi 0,96 a 1,0. Dle přání zákazníka nainstalujeme vhodný systém sledování a regulaci sjednaného odběru elektrické energie.
   

  Elektroopravy a elektroúdržba

Naše dlouholeté zkušenosti s řízením a ovládáním strojních technologií uplatňujeme při elektoopravách a servisech v průmyslových podnicích našich zákazníků. S mnoha podniky regionu máme sjednány smlouvy o opravách a servisních činnostech. Naši technici pak vyjíždějí na opravy a servis tak, aby byl minimalizován prostoj technologií. Samozřejmostí je naskladnění  běžných dílů pro elektroopravy. Držíme skladem běžnou senzoriku (indukční a kapacitní senzory, fotosnímače), napájecí zdroje, jističe, stykače, ovládací prvky, svorky, konektory, kabely atd. Tím se snažíme minimalizovat prostoje našich servisních partnerů. Po smluvní dohodě zajišťujeme i hotovost pro opravy.


 
Naši technici jsou vybaveni pro řídící systémy Siemes, Omron, Mitsubishi, Schneider Electric, Koyo a Jetter. Máme zkušenosti s frekvenčními měniči firem Omron, Yaskawa, Siemens a Mitsubishi.

Všechna práva vyhrazena (c) 1997 - 2024 TECHNOLINE s.r.o