Dnes je 21.07.2024, svátek má Vítězslav

Kontakty na oddělení Výroba jednoúčelových strojů a zařízení
   Oddělení elektro (NE ESHOP) 
  +420 608 345 365  
   Oddělení strojní (NE ESHOP) 
  +420 777 123 723  
   Obchodní oddělení  
  +420 777 896 052  
Zanechte nám vzkaz
Váš e-mail
Váš vzkaz
ochrana

Projekt "Fotovoltaický systém Spořická 629, 431 01 Spořice"


Zabýváme se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, výrobních linek a montážních zařízení, které jsou navrhovány pro konkétní potřeby a požadavky zákazníků. S našimi zákazníky úzce spolupracujeme již od přípravné fáze návrhu vhodných technologií. Navrhujeme ekonomicky nejvýhodnější řešení automatizace. Vyrábíme a vyvíjíme technicky a technologicky náročné linky nebo jednoúčelové stroje. Jsme schopni vyrábět a dodávat i jednoduché montážní přípravky a díly. Základem automatizace je využití průmyslových logických automatů s nasazením sensorové techniky, s využitím elektrických, pneumatických a hydraulických pohonů. Dodáváme zařízení, která mohou sloužit k výrobě, manipulaci, identifikaci, kontrole, měření a lokalizaci dílů. Námi dodávané technologie dodáváme na "klíč". Naše zařízení je vždy navrhováno dle platných bezpečnostních norem.
 

Výrobní linky

Navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení zejména pro automobilový a spotřební průmysl. Naše znalosti a zkušenosti s návrhem a vývojem jednoúčelových strojů nám dovolují vyvíjet a vyrábět také technologicky a technicky složité automatické výrobní linky nebo zařízení.
 

   

  Manipulace s díly

Výkonnost, spolehlivost a stabilitu jednoúčelových strojů a výrobních linek velmi výrazným způsobem ovlivňuje zvolený způsob manipulace zpracovávaných dílů. Zde využíváme našich dlouholetých zkušeností v oblasti dopravníků a manipulátorů. Vše lze navrhnout samostaně nebo jako součást Vašeho jednoúčelového stroje nebo výrobní linky.
 


Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou při návrhu a vývoji jednoúčelových strojů nepostradatelné zejména tam, kde  nevystačíme s omezenými funkcemi jednoduchých čidel. Jejich vlastnosti lze velmi dobře využít v takových aplikacích jako je kontrola přítomnosti, měření, polohování a orientace, čtení DMX kódů či přesná identifikace.
 

 

  Technologické operace

Při návrhu a vývoji jednoúčelových strojů či výrobních linek využíváme celou řadu základních technologických operací jako je šroubování, nýtování, lisování, ohýbání, řezání, svařování, stříhání atd. Snažíme se jednotlivé operace pro každý jednoúčelový stroj či výrobní linku optimalizovat a našim hlavním cílem je tyto operace co nejvíce zjednodušit a zrychlit.
 


Řídící systémy

Nezbytnou součástí každého jednoúčelového stroje, nebo výrobní linky je vhodný ovládací (řídící) systém. Náš tým elektroinženýrů navrhne pro Váš stroj či výrobní linku nejvhodnější a nejoptimálnější řídící systém. Při návrhu řídícího systému rovněž respektujeme přání zákazníka. Máme zkušenosti  a vybavení pro řídící systémy firem Siemens, Omron, Mitsubishi, Koyo a Schneider Electric. Součástí návrhu a vývoje řídícího systému je i kompletní dokumentace.
 

 

Všechna práva vyhrazena (c) 1997 - 2024 TECHNOLINE s.r.o